Bardzo kompetentni konsultanci, dostarczeni szybko i spełniający wszystkie nasze oczekiwania - Gert Wulff, Project Manager, TDC

TDC:

Bardzo kompetentni konsultanci, dostarczeni szybko i spełniający wszystkie nasze oczekiwania

Kilka lat temu koledzy z branży polecili nam usługi ProData Consult. Pierwszą umowę podpisaliśmy w roku 2003 i od tamtej pory, nasza współpraca trwa nieprzerwanie do dziś.

Moim zdaniem, współpracę z ProData Consult można opisać następującymi słowami: profesjonalizm, uczciwość, elastyczność i szybkość.

ProData udowodniła, że jest w stanie bardzo szybko dostarczyć nam naprawdę kompetentnych konsultantów, którzy spełnili wszystkie nasze wymagania. Kiedy zaczynamy działać w nowych technologiach, natychmiast otrzymujemy konsultanta gotowego do zrealizowania postawionych mu zadań – to naprawdę wielka oszczędność czasu! Od chwili, w której zgłaszam do ProData Consult swoje zapotrzebowanie, do momentu otrzymania odpowiedniego profilu konsultanta mija nie więcej niż dwa dni.

Wiem dokadnie co dostanę i za jaką ceną, nie ma więc miejsca na niemiłe niespodzianki. Doceniam także ich otwartość i gotowość do dialogu, a także elastyczność w stosunku do mnie jako klienta. Odpowiednia jest także weryfikacja konsultanta i postępu wykonywanych zadań.


Gert Wulff
Project Manager